КЗО "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №10 "Оленка"Синельниківської міської ради Дніпропетровської оласті

група "Ромашка"

Група № 8 «Ромашка»

Діти у групі «Ромашці» живуть,

Грають, співають, з бажанням ідуть.

Тут і веселощі, ігри і казка,

І вихователь дарує їм ласку!

Тут сперечаються, мріють, ростуть,

Друзів знаходять і в мирі живуть.

В групі затишно, привітно, чудово,

Завжди лунає сміх веселковий!

Вихователь групи Куделько Анна Олександрівна працює над проблемою «Національні святині українського народу як засіб виховання патріотизму у дітей дошкільного віку».

Мета: Розвивати пізнавальні активність дітей, прагнення якомога глибше пізнати свій народ, свої національні корені; розширювати обсяг знань дітей про Україну, її столицю, історію, культуру; долучати дітей до української національної обрядовості, використання народних прикмет, народної творчості. Формувати уявлення про національне мистецтво, народні промисли, родинні обереги українського народу. Вчити розписувати писанки, іграшки, посуд, виготовляти різні вироби, серветки, іграшки, аплікації.