КЗО "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №10 "Оленка"Синельниківської міської ради Дніпропетровської оласті

Відповідно до наказу відділу освіти Синельниківської міської ради від 27.04.2016 року № 108 «Про підсумки державної атестації  комунального закладу освіти «Дошкільного навчального закладу (ясла-садка) № 10 «Оленка» , керуючись Порядком державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 року №67, зареєстрованого Міністерством юстиції України 14 лютого 2015 року  №173/26618, у період із  4 квітня по 18 квітня  2016 року проведено атестаційну експертизу  комунального закладу освіти «Дошкільного  навчального закладу (ясла-садка) № 10  «Оленка».

Згідно з рішенням експертної комісії визначено, що освітні послуги, які надаються дошкільним навчальним закладом , відповідають державним стандартам дошкільної освіти. Дошкільний навчальний  заклад визнано атестованим.

У квітні 2014 р в нашому дошкільному закладі пройшов тиждень, присвячений основам безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку. Педагоги разом з дітьми та батьками вихованців взяли участь у різних творчих конкурсах, іграх, бесідах.

Для педагогів проведено семінар - практикум «Абетка безпеки» . 17 квітня  в ДНЗ пройшов огляд - конкурс: «Основи безпеки життєдіяльності в групі» з метою організації безпечної предметно - розвивального середовища в різних вікових групах, де переможці були нагороджені листами подяки.

З батьками вихованців було проведено анкетування з виховання основ безпеки життєдіяльності в сім'ї.

З дітьми організовані бесіди про правила поведінки при різних ситуаціях по розділах:

·        «Дитина в спілкуванні з іншими людьми»

·        «Дитина і природа»

·        «Дитина  одна в дома»

·        «Здоров'я та емоційне благополуччя дитини»

·        «Дитина на вулицях міста»

У старших дошкільних групах були організовані і проведені різні заходи: сюжетно - рольові ігри: «Юні пожежні», «Служба порятунку»; дидактичні і розвиваючі ігри: «Хороші і добрі вчинки», «Щопотрібно для пожежного», «Як уникнути неприємностей», «Швидка допомога», «Отруйний чи ні»; рухливі ігри «Пожежа», «Хто швидше одягнеться», «Вогнище», «Небезпечно - не небезпечно»; проведено спортивні змагання між командами дошкільнят.

У роботі з дітьми використані ілюстровані альбоми, демонстраційний матеріал «Не грай з вогнем», «Пожежа»; настільні ігри «Веселий світлофор», «За правилами дорожнього руху», «З Хрюшей через дорогу»; лото, доміно «Дорожні знаки», а також читання художньої літератури: Б. Житков «Пожежа на морі», Л. Н. Толстой «Пожежні собаки», С. Маршак «Розповідь про невідомого героя», загадки, вірші, прислів'я.

Вихователями та дітьми була виготовлена ​​книжка - розкладачка з дитячих малюнків «Уроки безпеки».