Дитячий Навчальний Заклад №10 "Оленка"

Педагогічний колектив

Під керівництвом завідуючої, яка є координатором усієї організаційно-педагогічної роботи створені сприятливі умови перебування, налагоджена система взаємодії всіх спеціалістів: матеріально-технічне й науково-методичне оснащення освітнього процесу; продумана схема кадрового забезпечення — усе це сприяє злагодженій роботі колективу на всіх рівнях.
Рашитова Тетяна Петрівна– завідувач дошкільним навчальним закладом  з 2019 року.
Освіта вища, закінчила Бердянський державний педагогічний університет.
Стаж роботи: 20 років.

Функції завідуючої:
• створення сприятливих умов перебування;
• система роботи;
• оснащення педагогічного процесу;
• кадрове забезпечення.

На сучасному етапі зростають вимоги до якості та ефективності роботи вихователів. Важливу роль в удосконаленні їхньої психолого-педагогічної підготовки та підвищенні майстерності відіграє методична служба. Вихователь-методист дошкільного закладу організовує роботу так, щоб вихователь міг не лише поповнювати свої фахові знання, а й впроваджувати їх у практику роботи, широко використовуючи форми та методи гуманізації педагогічного процесу, що сприяють становленню дитини як особистості.
Водночас завдання методиста здійснювати науково-методичне управління педагогічним процесом, методичне забезпечення педагогічного процесу тощо.
Положай Віра Олександрівна  - вихователь- методист з 2019 року.
Освіта вища, закінчила Бердянський  державний педагогічний університет.
Стаж роботи: 8 років.

А від хвороб захищає старша медична сестра , яка вчасно помічає та допомагає долати злі віруси, використовуючи фіточаї, аромотерапію тощо.
Мішкова Наталія Олексіївна - старша медична сестра з 2006 року.
"Спеціаліст першої категорії", стаж роботи: 19 років.

Музичний керівник Клак Вікторія Леонідівна працює в дошкільному закладі з 2019 року.
Закінчила Дніпропетровське обласне музичне училище ім. М.І.Глінки.
Стаж роботи: 2 роки.

Функції музичного керівника:

• музикотерапія;
• дихання, ритм, голос, інтонація;
• театралізовано-мовленнєва діяльність.

Колектив педагогів-професіоналів: талановитих, досвідчених фахівців, майстрів своєї справи, які пов'язують своє майбутнє з новими досягненнями, творчими здобут ками і впевнені, що ще багато років у нашому дошкільному закла ді лунатиме дзвінкоголосий щасливий сміх дітвори.

Вихователі груп:
Гайнетдінова Валентина Іванівна - стаж роботи: 31 рік.
Бут Валентина Григорівна - стаж роботи: 20 років.
Ланська Олена Юріївна - стаж роботи: 27 років.
Горбата Лідія Іванівна - стаж роботи: 31 рік.
Чернявська Тетяна Володимирівна-  стаж роботи: 18 роікв.

Денисенко Світлана Миколаївна - стаж роботи: 35 років.

Кулакевич Анастасія Юріївна - стаж роботи: 6 років.

Куделько Ганна Олександрівна - стаж роботи: 6 років.

Полосухіна Юлія Геннадіївна - стаж роботи: 8 років.

Сорокун Марина Євгенівна - стаж роботи: 5 років.

Функції вихователя:
• діагностика;
• мовленнєві заняття;
• режимні моменти;
• виховні заходи;
• розвиток психічних процесів;
• ігротерапія, образотворча терапія, казкотерапія;
• дрібна моторика рук;
• комунікація.

Кількісний та якісний склад педагогічних працівників:
— усього — 13;
— з вищою освітою — 3;
— із середньою спеціальною — 10.
У закладі завжди панують чистота та порядок: пралі й технічний персонал завжди дбають про те, щоб маленьким вихованцям було тут затишно. І сняться діточкам солодкі сни, адже приємно спати на чисто випраних постелях.
А кухарі, готують смачні сніданки, обіди та вечері.
Сьогодні, після 42 років від початку роботи нашого садочка, ми створили енергійну, сміливу, творчу педагогічну команду, яка живе і працює як єдиний, добре налаштований механізм, створили програми й календарно-тематичне планування, і ми готові до подальшого руху вперед, до нових перемог і відкриттів.

Кожен із нас — дітей, вихователів, помічників вихователя, проводить у дитячому садку двадцять два дні з тридцяти на місяць. Це більше, ніж половина життя, це саме життя. Ми живемо дитячим садком, а дитячий садок живе нами. Уранці кожен приносить сюди не лише книжки, зошити, малюнки, а й свій настрій, свої думки, свої мрії. Дитячий садок приймає все це з подякою, а натомість дарує нам можливість пізнати ближче навколишній світ, один одного, себе.