Синельникове. ДНЗ № 10 Оленка

Класна оцінка

Педагогічний колектив

Під керівництвом завідуючої, яка є координатором усієї організаційно-педагогічної роботи створені сприятливі умови перебування, налагоджена система взаємодії всіх спеціалістів: матеріально-технічне й науково-методичне оснащення освітнього процесу; продумана схема кадрового забезпечення — усе це сприяє злагодженій роботі колективу на всіх рівнях.
Рашитова Катерина Андріївна– завідуюча дошкільним навчальним закладом  з 1996 року.
Освіта вища, закінчила Кулябський державний  педагогічний інститут.
Стаж роботи 41 рік.
ФУНКЦІЇ ЗАВІДУЮЧОЇ:
• створення сприятливих умов перебування;
• система роботи;
• оснащення педагогічного процесу;
• кадрове забезпечення.
На сучасному етапі зростають вимоги до якості та ефективності роботи вихователів. Важливу роль в удосконаленні їхньої психолого-педагогічної підготовки та підвищенні майстерності відіграє методична служба. Вихователь-методист дошкільного закладу організовує роботу так, щоб вихователь міг не лише поповнювати свої фахові знання, а й впроваджувати їх у практику роботи, широко використовуючи форми та методи гуманізації педагогічного процесу, що сприяють становленню дитини як особистості.
Водночас завдання методиста здійснювати науково-методичне управління педагогічним процесом, методичне забезпечення педагогічного процесу тощо.
Рашитова Тетяна Петрівна  вихователь- методист з 2006 року.
Закінчила Бердянський  державний педагогічний інститут.
Стаж роботи 12 років.

А від хвороб захищає старша медична сестра , яка вчасно помічає та допомагає долати злі віруси, використовуючи фіточаї, аромотерапію тощо.
Мішкова Наталія Олексіївна - старша медична сестра з 2006 року.
"Спеціаліст першої категорії".

Музичний керівник Чернишова Ірина Леонідівна працює в дошкільному закладі з 2006 року.
Закінчила Уманське музичне училище.
Стаж роботи 19 років.
Функції музичного керівника :

• музикотерапія;
• дихання, ритм, голос, інтонація;
• театралізовано-мовленнєва діяльність.

Колектив педагогів-професіоналів: талановитих, досвідчених фахівців, майстрів своєї справи, які пов'язують своє майбутнє з новими досягненнями, творчими здобут ками і впевнені, що ще багато років у нашому дошкільному закла ді лунатиме дзвінкоголосий щасливий сміх дітвори.

Вихователі груп:
Гайнетдінова Валентина Іванівна стаж роботи 23 роки
Ситнікова Ксенія Валеріївна стаж роботи 20 років.
Бут Валентина Григорівна стаж роботи 12 років.
Ланська Олена Юріївна стаж роботи 19 років.
Єгнус Ганна Юріївна стаж роботи 18 років.
Ситнікова Ксенія Валеріївна стаж роботи 20 років.
Горбата Лідія Іванівна стаж роботи 23 роки.
Семененко Наталія Миколаївна стаж роботи 30 років.
Пугач Ольга Олегівна стаж роботи 6 років.
Чернявська Тетяна Володимирівна стаж роботи 10 роікв.
Пахаренко Віра Олександрівна розпочала свою роботу з 2011 року.

Функції вихователя:
• діагностика;
• мовленнєві заняття;
• режимні моменти;
• виховні заходи;
• розвиток психічних процесів;
• ігротерапія, образотворча терапія, казкотерапія;
• дрібна моторика рук
• комунікація;

Кількісний та якісний склад педагогічних працівників:
— усього — 13;
— з вищою освітою — 3;
— із середньою спеціальною — 10.
У закладі завжди панують чистота та порядок: пралі й технічний персонал завжди дбають про те, щоб маленьким вихованцям було тут затишно. І сняться діточкам солодкі сни, адже приємно спати на чисто випраних постелях.
А кухарі, готують смачні сніданки, обіди та вечері.
Сьогодні, після 33 років від початку роботи нашого садочка, ми створили енергійну, сміливу, творчу педагогічну команду, яка живе і працює як єдиний, добре налаштований механізм, створили програми й календарно-тематичне планування, і ми готові до подальшого руху вперед, до нових перемог і відкриттів.

Кожен із нас — дітей, вихователів, помічників вихователя, проводить у дитячому садку двадцять два дні з тридцяти на місяць. Це більше, ніж половина життя, це саме життя. Ми живемо дитячим садком, а дитячий садок живе нами. Уранці кожен приносить сюди не лише книжки, зошити, малюнки, а й свій настрій, свої думки, свої мрії. Дитячий садок приймає все це з подякою, а натомість дарує нам можливість пізнати ближче навколишній світ, один одного, себе.