Дитячий Навчальний Заклад №10 "Оленка"

Група "Малюк"

Група № 2 "Малюк"

Девіз групи:

Зветься група в нас «Малятко»!

Тут всі гарні малюки.

Дуже спритні, мов зайчатка,

Всім вам раді залюбки!

Вихователь групи Бут Валентина Григорівна працює над важливим напрямком навчально – виховної роботи з дітьми раннього віку – розвиток сенсорних здібностей.

Сенсорний розвиток за систематичної творчої роботи складає фундамент загально розумового розвитку дитини та є базовою компетентністю для успішності дитини в ДНЗ, школі, подальшому житті.

Важливу роль у розвитку сенсорних здібностей дітей раннього віку в умовах дошкільного закладу грає розвивальне середовище.

Для цього в групі створені та вдало використовуються різноманітні центри ігрової діяльності з напрямку сенсорного розвитку. Вони мають свої функції та допомагають малюкові самостійно обирати та закріплювати здібності, знання в ігрових вправах, зображувальній діяльності та ін.